فرش تهران

فرش تهران يکى از مجهزترين و پيشرفته ترين واحدهاى توليد فرش ماشينى در ايران مى باشد که از سال 1370 با ظرفيت اسمى يک ميليون متر مربع در سال به بهره بردارى رسيده است .
دارا بودن بخش هاى رنگرزى ، ريسندگى ، بافندگى و تکميل در کارخانجات نساجى تهران باعث متمايز شدن آن نسبت به بسيارى از کارخانجات توليد کننده فرش مى باشد. زيرا وجود کليه امکانات در يک مجموعه باعث بهره گيرى بهتر از مواد مصرفى و پروسه توليد و در نهايت توليد محصول با کيفيت ترى خواهد شد.
در توليد فرشى با کيفيت عالى ، استفاده از رنگهاى با کيفيت نظير رنگ هاى اروپايى (به دليل ثبات بالاى آن در برابر نور ) و مرغوب ترين الياف الزامى است که اين مجموعه از هر دو آن بهره مى گيرد. ماشين هاى بافندگى فرش تهران از پيشرفته ترين دستگاههاى کمپانى وندويل بلژيک و شونهر آلمان مى باشد که به عنوان بهترين ماشين آلات توليد فرش در جهان شناخته شده است . طى سالهاى گذشته اين شرکت با سرمايه گذارى گسترده در صنايع نساجى و فرش و جذب و آموزش نيروى انسانى توانسته حضور پر قدرت خود را در صحنه توليد نخ و فرش ماشينى حفظ نمايد و از جهت تنوع توليدات به لحاظ کيفيت، رنگ و طرح همواره در صف اول توليد کنندگان اين صنعت در سطح کشور مى باشد.

تنوعى که ماشين آلات اين مجموعه دارد باعث توليد محصولات متنوعى شده است

گروه طراحى فرش تهران با هدف خلاقيت و معرفى طرح هاى نوين، همواره از ابتدا سعى در خلق آثارى متنوع جديد وزيبا داشته است اين مجموعه به پشتوانه تيم متخصص و با استفاده از جديدترين نرم افزار هاى طراحى ، به عنوان نماد نوآورى در فرش ماشينى مطرح گرديده است .
گالرى طراحى فرش تهران مجموعه اى از طرح هاى اصيل و سنتى و همچنين طرح هاى متنوع و مدرن و امروزى را درجهت جلب رضايت مشتريان محترم ارائه مى نمايد.
تيم طراحى هر ساله با بازديد از معتبر ترين نمايشگاه هاى مطرح مربوطه و گذراندن دوره هاى تخصص آموزش، با جديدترين تکنولوژى طراحى و رنگ و بافت در اين صنعت به روز مى باشد.
واحد سفارشات طراحى با مجموعه‌اى متنوع، آمادگى قبول كليه سفارشات خاص شما را اعم از منازل مسكونى، هتل‌ها، اماكن متبركه، فرش‌هاى تصويرى، هدايا و ... را دارد.